Dell QCS1250 | Pro | Desktop | Slim | Intel Core Ultra 5 | 235 | Internal memory 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 G
- TootjadDell
- Mudel: BTO107_QCS1250_EMEA_UBU_nokb
- Saadavus: 5
-
1 210€
Dell QCS1250 | Pro | Desktop | Slim | Intel Core Ultra 5 | 235 | Internal memory 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Integrated Graphics | Keyboard language No keyboard | Ubuntu | Warranty 6 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Integrated Graphics |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 367 mm |
| Gross weight | 4.68 kg |
| Gross width (mm) | 167 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ubuntu |
| Keretüüp | Slim |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 3.7 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 980 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | QCS1250 |
| Protsessori mudel | 235 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0183867 m |
| Warranty | ProSupport NBD Onsite |
| WEEE tax | Yes |






